Ankaragücü öfkeli: 2024’e adaysın, stadın yok

Camia AKP ve Gökçek’e kızgın

Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında 15 Eylül Cumartesi günü yapılacak MKE Ankaragücü-Akhisarspor maçı Afyonkarahisar’a alındı. Başkent ekibinden yapılan açıklamada, Osmanlı Stadı’nın zemininde gerçekleştirilen bakım çalışması nedeniyle Akhisarspor maçının Afyonkarahisar’da oynanacağı bildirildi. Zafer Stadı’nda 15 Eylül’de saat 17.00’de başlayacak karşılaşmanın biletlerinin yarın saat 16.00’dan itibaren 20 ile 100 lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunulacağı belirtildi. Kombinelerin bu maçta da geçeli olacağı kaydedildi. Açıklamada ayrıca yönetim kurulu ve teknik heyetin görüşleri doğrultusunda Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nın gündeme geldiği ancak söz konusu stadın da bakıma alınmasından dolayı burada oynamanın mümkün olmadığı ifade edildi. Sosyal medya üzerinden Melih Gökçek ve AKP iktidarı yoğun biçimde eleştirildi. işte mesajlar:  

Euro 2024 e talibiz ama ülke Başkentinde futbol oynanacak stad yok şaka gibi.. #AnkaragücüneVerilenSözlerNerede #AnkaraGücüneVerilenSözlerNerede Stadsız bir Başkentin var ve sen 2024 e adayım diyorsun.Yazıklar olsun.Ankara sizlere sahip çıkıyor ama siz ANKARAGÜCÜ nü sahipsiz bırakıyosunuz..

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım