Av tüfeğiyle husumetli olduğu ailenin evini bastı: 5 ölü
Sivas Şarkışla'da Fırat Yurdakul, daha önce aralarında husumet bulunan Esen ailesinin evini av tüfeğiyle bastı. Olayda 5 kişi yaşamını yitirdi.

Sivas Şarkışla'da Fırat Yurdakul, daha önce aralarında husumet bulunan Esen ailesinin evini av tüfeğiyle bastı. Saldırgan evde bulunan İbrahim Esen ile eşi ve oğlunu öldürdü. Yurdakul daha sonra köydeki bakkal dükkanına yöneldi ve burada da iki kişiyi öldürdükten sonra kaçtı.


Jandarma ve sağlık ekipleri olay yerinde

Silah seslerini duyanların haber vermesiyle olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede evde bulunan 3 kişinin yaşamını yitirdiği belirlendi. Evlerinde saldırıya uğrayan İbrahim Esen, eşi Cennet ve oğulları Tarık Esen'in cesetleri ilk inceleme sonrası Şarkışla Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Bakkal dükkanında öldürülen Celal Koray ve oğlu Taylan Koray'ın cesetlerinin de olay yeri incelemesinin ardından aynı hastanenin morguna kaldırılacağı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan jandarma öldürdüğü bakkal dükkanı sahibi Celal Koray'ın otomobilini alan Yurdakul'un Kahramanmaraş istikametine gittiği belirlendi. Jandarma ekipleri saldırganın yakalanması için operasyon başlattı.

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım