Balona rövaşata deneyen gencin görüntüleri sosyal medyayı salladı

Yolda yürürken önünde bulduğu balonu önce sektiren ardından rövaşata çekmeye çalışan bir adam sosyal medyada fenomen oldu.

Sosyal medyada yayılan görüntüde, kendi haliyle sokakta yürüyen genç önüne çıkan balonla röveşata denemesi yaptı. İstediğini sonucu alamayan gencin görüntüleri sosyal medyayı adeta yıktı geçti.  Kaldırımda yürürken önüne gelen kırmızı balonu bir futbolcu edasıyla sektiren bir adam, daha sonra rövaşata çekmeye çalışınca olanlar oluyor. Yere düşen ve başarılı olamayan adamın ayakkabısının ayağından fırlamasına rağmen pes etmeyip yere düşen balona omuz atma hareketi sosyal medyada herkesin diline düşüyor. Yerden kalkıp ayakkabısını giyerek hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam eden adamın görüntüsünün hangi şehirde kaydedildiği henüz bilinmiyor. Sosyal medyada binlerce kez paylaşılan bu an için herkes birbirinden ilginç yorumlar yapıyor.

MOUSSA SOW DA KAYITSIZ KALAMADI

Fenerbahçe’nin rövaşatalarıyla ünlü eski futbolcusu Moussa Sow da bu videoya kayıtsız kalamadı. Sosyal medya hesabından görüntüyü paylaşan Sow, ‘Ona bunu öğreteceğim’ dedi.

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım