Berat Albayrak: Geçenlerde iş adamlarına mesaj atmışlar
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trabzon'da yaptığı konuşmada dolar alanları kastederek "Bol bol döviz alıp 6-7 liradan. Dolar 10 lira olacak ya. 6-7 liradan yığalım dolarları sonra satarız. Şimdi bunlar kara kara düşünüyor. Ne yapacağız? 'Kriz çıksa da, füze yağsa da satsak kâr etsek' Çok beklersiniz" dedi.
Berat Albayrak'ın konuşmasından öne çıkan kısımlar şu şekilde:

-Geçenlerde iş adamlarına mesaj atmışlar THY batıyor, şu holding batıyor diye... Kaynağını araştırdık bir baktık, enteresan bir hücre evinde ya Adana ya Mersin birisi gözaltına alındı. Evindeki dijitaller araştırıldı, sonuç işin komik tarafı üç gün sonra THY tarihin en büyük karıyla ortaya çıktı. -Seçime giderkerken manipüle etmeye çalışanlar var. İkincisi ise bol bol döviz alıp 6-7 liradan. Dolar 10 lira olacak ya. 6-7 liradan yığalım dolarları sonra satarız. Şimdi bunlar kara kara düşünüyor. Ne yapacağız? 'Kriz çıksa da, füze yağsa da satsak kâr etsek' Çok beklersiniz.

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım