Beyazıt'taki halk otobüsü kazasında şoföre tutuklama talebi
İstanbul Beyazıt'te yaya yoluna girerek biri ağır 3 kişinin yaralanmasına neden olan halk otobüsü şoförü tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.
İstanbul Beyazıt'taki kazaya neden olan özel halk otobüsü şoförü 'birden fazla kişinin yaralanmasına sebebiyet vermek' suçundan tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi. Bu arada yaralılardan İstanbul Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan Mine S.G.'nin iki ayağının koptuğu ve hayati tehlikesinin olduğu da bildirildi.
Dün meydana gelen kazada, kontrolden çıkan bir halk otobüsü yayay yoluna girmiş ve çaprığı 3 kişinin yaralanmasına neden olmuştu. Yaralılardan İstanbul Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan Mine S.G.'nin iki ayağının koptuğu ve hayati tehlikesinin olduğu bildirildi. 16 aracın da hasar gördüğü kaza sonrası otobüs şoförü gözaltına alınmıştı. Şoför ilk ifadesinde, araçta teknik bir sorun olduğunu, gaz pedalının takılı kalması sonucunda kazanın gerçekleştiğini söylemişti.

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım