Boca Juniors'tan Gary Medel açıklaması
Beşiktaş'ın Şilili yıldızı Gary Medel'in eski takım arkadaşı Cristian Erbes, Siyah Beyazlı futbolcunun Boca Juniors'a transfer olmak istediğini söylemişti. Arjantin kulübünün başkanından konuyla ilgili resmi açıklama geldi.
Beşiktaş 'ın Şilili yıldızı Gary Medel 'in eski takım arkadaşı Cristian Erbes , Siyah Beyazlı futbolcunun Boca Juniors 'a transfer olmak istediğini söylemişti. Erbes'in " Sözleşmesi sona erdiğinde Boca’ya ya da Catholic University takımına gidecek. " dediği 31 yaşındaki ön liberoyla ilgili Arjantin kulübünden resmi açıklama geldi. TyC Sports kanalına özel bir röportaj veren Boca'nın sportif direktörü Nicolas Burdisso , " Arturo Vidal ve Gary Medel'le ilgili herhangi bir planımız yok. Şu an takımda hangi bölgelere transfer yapabileceğimizi değerlendiriyoruz. Boca'nın büyük hedefleri var ve bu nedenle her mevkiiden oyuncu bakıyoruz. " ifadelerini kullandı.

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım