​CHP aday adayı Mehmet Ali Ak: Fırsat verilirse eğitim için varım
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul 3’ncü Bölge Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Ak, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Eğitimci olduğunun altını çizen Ak, “Partim bana fırsat verirse eğitim sistemi için çalışacağım" dedi.
  CHP 3’ncü bölge milletvekili aday adayı Mehmet Ali Ak, gazeteciler bir araya geldi. Filistin'de katledilen onlarca insanın acılarına duyarsız kalınamayacağını belirten Ak açıklamasının devamında eğitimci bir milletvekili aday adayı olduğunu söyledi. Ak, "Bir eğitimci olarak Türkiye'nin en büyük sorununun eğitim olduğunu belirtmek isterim. Ben de bana fırsat verilirse eğitim konusunda bir şeyler yapmak için çabalayacağım. 3 katlı binaya lise tabelası açarak açıyorlar. Bir apartman dairesinde lise mi olur. Ne yazık ki eğitim bu dereceye geldi. Toplum ancak eğitim sayesinde gelişir, kalkınır ve modernleşir" dedi. 

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım