Deniz Baykal Türkiye'ye döndü
Beyin damarındaki tıkanıklık nedeniyle Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'nde 51 gün tedavi gören Deniz Baykal, Almanya'ya sevk edilmişti

Almanya'daki tedavisi tamamlanan eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'ye döndü. Baykal'ın tedavisinin GATA'da süreceği belirtildi. 

Beyin damarındaki tıkanıklık nedeniyle 51 gün Ankara'da tedavi gördükten sonra Almanya'ya giden ve 3  buçuk ay burada tedavi gören eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Türkiye’ye döndü.

Deniz Baykal’ın tedavisinin GATA’da devam edeceği belirtildi.

Ne olmuştu?

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 16 Ekim 2017'de gece yarısı rahatsızlanınca, önce Ankara'da özel bir hastaneye götürüldü. Buradaki ilk müdahalesinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'ne sevk edilen Baykal'ın beynindeki ana damarının tıkalı olduğu belirlendi. Bu damar açılarak stent takıldı. Baykal'ın, yoğun bakımdaki tedavisi 51 gün sürdü.

Bilinci açık olan Baykal, buradan, ailenin isteği üzerine 5 Aralık 2017 tarihinde fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulaması için Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçakla Almanya'ya sevk edildi. Münih yakınlarındaki Murnau Kaza ve Travma Kliniği'nde (Berufsgenossenschaftliche Unfallklinik Murnau) 105 gün tedavi gördü.


Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım