Dövizdeki yükseliş durmuyor... Dolar 4,95'e yükseldi!
Erdoğan'ın açıklamalarından sonra 4.80'in üzerine çıkan doların yükselişi devam ett. Dolar gece saatlerinde 4,95'e yükseldi.
Güne yükselişle başlayan akşam saatlerinde ise 4.70 seviyelerinde seyreden dolar/TL kuru Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamalarının ardından yükselişe geçerek 4.80 seviyesinin üstüne çıktı. Erdoğan’ın Azerbeycan ve KKTC ziyaretini izleyen gazetecilere yaptığı açıklamalar akşam saatlerinde televizyonlarla internet sitelerinde yayımlandı. Erdoğan, yeni kabineye ilişkin açıklamalarının yanı sıra ekonomi konusunda da mesajlar verdi. beraat Albayrak’ın ekonomiyi çok daha seri derleyip toparlayacağına inandığını söyleyen Erdoğan, Mehmet şimşek7in kabinede yer almamasına ilişkin dış basında yapılan eleştirileri ise umursamadığını belirtti. Erdoğan’ın bu konuşmasının ardından yükselişe geçen Dolar saat 18.00 civarında 4.8119 seviyesine yükseldi. Aynı saatlerde Euro kuru da 5.6336 seviyesine çıktı. DÖVİZ YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR Gece saatlerinde Dolar 4,95'e yükseldi. Avro ise 5,76 bandında seyrediyor. "Endişem yok hepsi bana bağlı"

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım