Erdoğan: Alışılmış bir siyasetçi değilim, toplantımızı provoke etmeyin

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sivas'ta konuşuyor. Kendisini dinlemeye gelenler arasındaki bazı vatandaşlara tepki gösteren Erdoğan, "Alışılmış bir lider siyasetçi değilim, toplantımızı provoke etmeyelim. Samimi olalım, dürüst olalım, bu toplantıyı da güzel bir şekilde çıkaralım" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan kısımlar şu şekilde: Hiçbir zaman dik durmadığımızı gördünüz mü? Yola çıkarken biz ne dedik? Uzun ince bir yoldayız gidiyoruz gündüz gece. Hiç endişeniz olmasın.

-Biz KİT'lere (Kamu İktisadi Teşebbüsü) falan hepsine kadrolarını verdik. Bizden bir şey beklemeyin. Şu toplantıyı da provoke etmeyin. Alışılmış bir siyasetçi değilim. -

Ne diyorlar domates, ne diyorlar patlıcan. Ne diyorlar sivri biber. Yahu düşünün be bir merminin fiyatı nedir düşünün

-Muhsin kardeşimin istismar edilmesine tahammül edemiyorum. Birileri çıkıyor Muhsin kardeşim artık rahmetli oldu. Arkasından belediyeyi almaya çalışıyorlar.

-Bazı dedikodular oluşturuyorlar. Neymiş AK Parti adaylarını çekecekmiş sakın bu yalanlara aldanmayın.Biz sıradan bir mahalle partisi değiliz yahu.

-İçerden yada dışarıdan operasyon yapmak isteyenlere gereken cevabı veririz. Türkiye'nin beka meselesini kendi akıllarınca dalgaya alanlar inşallah 31 Mart'ta bir tokat yiyecekler.

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım