Eski Çevre ve Şehircilik Bakanlığı çalışanı 8 kişi hakkında  Bylock gözaltısı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ soruşturması kapsamında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ihraç edilen 8 kişi hakkında gözaltı kararı verdi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarında görevli olup  KHK ile  FETÖ kapsamında görevden ihraç edilen ve Bylock kullandıkları belirtilen  8 kişi  hakkında bugün gözaltı kararı verildi. Gözaltı kararı verilen FETÖ şüphelilerinin işlemlerinin devam ettiği belirtildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklama şöyle: "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarında görevli olup KHK ile FETÖ kapsamında görevden ihraç edilen ve Bylock kullandıkları tespit edilen 8 kişi hakkında 13/02/2018 tarihinden itibaren gözaltı kararı verilmiş olup, gözaltı kararı verilen FETÖ şüphelilerinin işlemleri devam etmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım