Fenerbahçe’den a spor için  sert açıklama: Malum mecra...
Fenerbahçe Kulübü'nden, bugün a spor'un resmi hesabından atılan mesaj ve haberle ilgili sert açıklama yapıldı. Açıklamada, "Bugün bir medya grubunun gazetesinden ve ardından spor televizyonunu temsil eden sosyal medya hesaplarından, Başkanımız Ali Koç’u ve kulübümüzü hedef gösteren, çirkin ve maksatlı bir haber servis edilmiştir" denildi.
Fenerbahçe Kulübü, a spor'un “350 milyonu batırdı, 300 daha istiyor” haberi üzerine resmi siteden bir açıklama yaptı. Çalık Holding'e ait a spor kanalı hükümete yakınlığıyla biliniyor. Erdoğan'ın damadı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Aybayrak da bir dönem Çalık Enerji'de CEO olarak çalışmıştı. Kulüpten yapılan açıklamada “Malum mecralara cevabımızdır” başlığı kullanıldı. İşte resmi açıklama: “Bugün bir medya grubunun gazetesinden ve ardından spor televizyonunu temsil eden sosyal medya hesaplarından, Başkanımız Ali Koç'u ve kulübümüzü hedef gösteren, çirkin ve maksatlı bir haber servis edilmiştir. Daha önce bu konuya dikkat çekmiş olmamıza rağmen bu mecralar ‘hiç şaşırmadığımız şekilde' malum yöntem, üslup ve yaklaşımla yayın politikaları ile kulübümüzü ve başkanımızı hedef almaya devam etmektedirler. Bu manidar yaklaşımın, hiçbir yayın kurum ve kuruluşuna yakışmayacağını söylemek isterdik ancak karşımızda bizi hedef alan bir ‘zihniyet' bulunmaktadır. Duyduğumuz rahatsızlığı açıkça ve bir kez daha dile getiriyor; camiamızın birlik-beraberliğinin ve başlatacağımız kaynak yaratma projesinin başarısının, bu yaklaşıma verilecek en güzel cevap olacağına inanıyoruz.” ERDOĞAN 'GÖNLÜM BAŞAKŞEHİR'DE' DEMİŞTİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gbir televizon programında niversite öğrencisinin "Fenerbahçe'nin durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı vermişti: "Fenerbahçe şu son anlarda bir şeyler yapmaya yelteniyor. Tabi Allah kötü birşey yaşatmasın. Ama benim içim rahat. Başakşehir'i ben kurdum. Şampiyonluğa gidiyorlar. Bir taraftan Rize de kurtardı işi. Onun yanında bir de benim mahalle takımı olarak 14-15 yaşında oynadığım Esenler Erokspor da ikinci sırada. Onlar da başarılı gidiyor. Ama bu sezon Başakşehir, Bursaspor gibi şampiyonluğu yakalarsa bu bir devrim olur" ALİ KOÇ'A KARŞI AZİZ YILDIRIM'I DESTEKLEMİŞTİ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ali Koç ile Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığı için yarışırken de şu ifadeleri kullanmıştı: "Temenni ederim ki Fenerbahçe yeni bir sürece çok daha diri çok daha güçlü ama tecrübenin de hakim olduğu bir yapıyla devam eder." Tecrübe vurgusu yaparak 20 yıldır görevde olan Aziz Yıldırım'ı işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "En ideali alışılmış olan şey hayırlı olsun demektir. Gönlüm bu noktada ideal bir yönetimin iş başına gelmesidir. Burada tecrübe her zaman çok çok önemli. Temenni ederim ki inşallah bu kongreyle birlikte Fenerbahçe yeni bir sürece çok daha diri çok daha güçlü ama tecrübenin de hakim olduğu bir yapıyla devam eder" ifadelerini kullandı.

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım