İhtiyacımız Olan Güven : Blockchain

Ali Sermet Taşdöğen TEDx Konuşması'nda güven kavramını, blockchain teknolojilerinin yıkıcılığı ve getirdiği yenilikleri anlatıyor.

 DijitalPara Teknoloji’nin kurucusu ve CEO’su Ali Sermet Taşdöğen, 1979 yılında Almanya’da doğdu. İlk öğretimini İzmir Özel Türk Kolejinde, orta öğretimini Nazilli Lisesi’nde, lisans eğitimlerini de Near East University Electrical & Electronic Engineering ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakülteleri’nde tamamladı. Lisans eğitimleri sonrasında 2010 yılına kadar çeşitli kurumsal firmalarda yönetici pozisyonunda çalışan Ali Sermet Taşdöğen, 2010 yılında yazılım & teknoloji alanlarında ilk şirketini kurarak girişimcilik dünyasına adım attı. Yerli yabancı pek çok projeye imza attıktan sonra 2014 yılında tamamen finansal teknolojilere yöneldi ve bu amaçla DijitalPara Teknoloji Anonim Şirketi’ni kurdu. Halihazırda cryptocurrencies, blockchain, yapay zeka, machine learning, big data, algoritmic trading gibi finansal teknoloji alanlarında faaliyet gösteren DijitalPara Teknoloji A.Ş.’nin Kurucu Başkanı Ali Sermet Taşdöğen, iş hayatı dışında yazarlık ve çeşitli organizasyonlarda konuşmacılık yaparak içerisinde yaşadığı topluma bilgisel anlamda katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım