İrem Derici, estetik ücretlerini açıkladı

"Bu hızla Ajda Pekkan'ı geçeceğim"

Burnunu ve göğüsünü yaptıran, birçok yerinde de botoks olan şarkıcı İrem Derici, estetik ücretlerini açıkladı. Derici toplamda 54 bin TL ödediğini dile getirdi.

İrem Derici, Onedio'da sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı. Derici, gelen bir soru üzerine estetiğe ne kadar ödediğini de açıkladı.

31 yaşındaki Derici burun estetiklerine 30 bin TL öderken göğüs estetiğine ise 4 bin euro (24 bin TL) ödediğini dile getirdi.

Derici daha önce de küçük yaşlarda burun estetiği yaptırmak istediğini ve ailesinden izin alamadığını anlatmış ve burun estetiği yaptırabilmek için duvara kafa atıp burnunu kırdığını da itiraf etmişti. Fakat o ameliyatı da beğenmeyerek daha sonra ikinci kez burnunda estetik ameliyatı olmuştu.

Derici daha önce estetikle ilgili sorulara "Bu hızla Ajda Pekkan’ı geçeceğim. 3 burun, bir göğüs, sayısız botoks, diş… Ne yaptırayım başka?" diye cevap vermişti.

 

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım