Kadir Doğulu: Oyunculuğa başladığımda "Garson" deyip aşağıladılar
"Şöhret kaygan bir zemin. Yürümeyi bileceksin. Kapılmamak lazım"

Dokuz yıl önce ekranlarla tanışan Kadir Doğulu, 10 yaşından beri çeşitli işlerdeçalıştığını söyledi. Oyunculuğa başladığında işletmecilikten geldiği için tuhaf karşılandığını ifade eden Doğulu, "Garson’ yakıştırması yaptılar ve bunu aşağılama cümlesi olarak kullandılar" dedi.

Hürriyet'ten Hakan Gence'nin sorularını yanıtlayan Kadir Doğulu'nun haberine göre 

"Çocukken Mersin’de sinema yoktu. Televizyon evimize çok geç girdi. Oyunculuğu Mersin ve Adana’ya gelen tiyatro oyunlarıyla tanıdım, oyunculuk aşkım öyle başladı. Ama hayat şartları beni başka şeylere yönlendirdi. İnsan hayal kurmaktan hiçbir zaman vazgeçmemeli. Gerçekten istiyor ve talep ediyorsan o yolda gidiyorsun. Benim de 28 yaşımda kapımı bir yapımcının çalmasıyla çocukluk hayallerim gerçekleşti.

"Şöhret kaygan bir zemin. Yürümeyi bileceksin. Kapılmamak lazım.

"(Eşiniz geçen gün Instagram hesabınızdan kendi videosunu paylaştı. Birbirinizin şifrelerini bilir misiniz?) O benim her şeyimi bilir, ben onun her şeyini bilirim. Biz karı kocayız, acil bir şey olduğunda açıp birbirimizin telefonuna bakabilmeliyiz. Bu kontrol amaçlı değil ama kontrol de edebilir. Korktuğum bir şey yoksa bundan göğsüm kabarır.


Röportajın tamamı için tıklayın.


Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım