Kasap borcu nedeniyle spor kulübünün kupaları haczedildi
Haczin kasaptan alınan 161 bin liralık et nedeniyle başlatıldığı belirtildi

Manisaspor'un kentteki bir kasaba borcuna karşılık kupalarının haczedildiği bildirildi. 161 bin liralık kasap borcu nedeniyle yapılan haciz işlemiyle ilgili kulüpten yapılan açıklamada, uzun zamandır mali açıdan sıkıntılı bir süreçten geçildiği, önceki yönetimlerden kalan borç yükü nedeniyle sorunlar yaşandığı belirtildi.

Futbol Arena'da yer alan habere göre, Manisa'daki bir kasap, spor kulübünün borçları nedeniyle haciz işlemi başlattı. Haczin karşılığı olarak Manisaspor'un kupaları alındı.

Konuya ilişkin Manisaspor Kulübünden yapalan açıklamada, eski başkan Abdullah Mergen döneminde bir kasaba olan borcun ödenmediği aktarılarak şunlar kaydedildi;

"Kupaları geri alabilmek için gerekli girişimler başlatıldı"

Kulübümüzün eski başkanı Abdullah Mergen döneminde et ürünlerinin alındığı bir kasaba, 161 bin lira alacağına karşılık hiçbir ödeme yapılmazken, esnaf da alacaklarına karşılık kulübümüze icra göndermiştir. Bu doğrultuda alacaklara karşılık kupalarımız haczedilmiştir. Yaşanan bu sürecin ardından yönetim kurulumuz haczedilen kupaları geri alabilmek adına gerekli girişimleri başlatmıştır.

"Manisaspor’un eski günlerine geri dönecek"

 Mevcut yönetim kurulumuz, geçmişinde şehrin tanıtımına ve ticaretine büyük katkı sağlayan, sportif başarılarının yanı sıra Türk futboluna sayısız yetenek kazandıran bu büyük camianın ayakta kalması adına yoğun mesai harcarken, şehirdeki duyarsızlık bizleri derinden yaralamaktadır. Manisaspor sahipsiz bırakılmamalı, şehrimiz yeniden bütünleşerek Manisaspor’u ayağa kaldırmalıdır. Bu birlikteliğin kısa sürede sağlanarak Manisaspor’un eski günlerine geri döneceğinden şüphemiz yoktur.”


Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım