Mehmet Topal: Jailson sorularından korkuyordum
Mehmet Topal, Dinamo Zagreb maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Mehmet Topal'ın açıklamalarından önemli noktalar "Jailson da ben de takımımız için elimizden geleni yapıp faydalı olmaya çalışıyoruz. Souza buradayken bu tip sorulardan sıkılmıştık. Kazandığımızda iyi oluyorduk ama kaybedince ikimiz yan yana oynadık diye kaybettik diyorlardı." "Açıkçası bu tip sorular gelecek diye korkuyordum. Jailson ilk maçına çıktı ve gayet iyi performans gösterdi. Karakterli bir oyuncu. İnşallah Jailson uzun yıllar kalır ve büyük katkılarda bulunur."

"Bütün hocaların sistemleri farklı oluyor. Hocamızın da benden istediklerini iyi biliyor ve bunları sahada yapmaya çalışıyorum. Tabii bana söyledikleri şeyler aramızda bir sır olarak kalacak. Onun dediklerini gücüm yettiğince, aklım el verdiğince yapmaya çalışıyorum." "Dünya ikincisi olmuş bir ülkenin ekol takımına karşı oynayacağız. İyi ve sert bir takıma karşı oynayacağız. Sezona iyi başlayamadık belki ama son hafta aldığımız galibiyetle özgüvenimiz biraz daha yukarı çıktı." "Konya'daki performansımızdan memnunum, neler yapabileceğimizi gösterdik. Tüm arkadaşlarıma inanıyorum, hepimiz birbirimize inanıyoruz." "İlk olarak 2008'de milli takımda oynadığımız Hırvatistan maçı aklıma geldi. Onlardan daha çok koşmalı ve mücadele etmeliyiz, çok genç bir takımları var. İyi bir takımız, yapmamız gerekenleri biliyoruz, yarın tüm gücümüzle ne gerekiyorsa yapacağız."

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım