'Otobüste yatıyorum, çamaşırlarımı elde yıkıyorum' diyen Eboue İstanbul'a geldi
Eski eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle gündeme gelen Galatasaray'ın eski oyuncusu Emmanuel Eboue İstanbul'a geldi.


Teknik direktör Fatih Terim döneminde daha önce Galatasaray forması giyen Senegalli sağ bek oyuncu, verdiği bir röportajda eski eşiyle boşandıktan sonra maddi olarak kötü durumda olduğunu açıklamıştı. Terim'in o dönemde de yardımcılıklarını yapan Ümit Davala ve Hasan Şaş bugün Eboue ile bir araya geldi. Eboue'nin yaptığı açıklamalarından ardından Hasan Şaş 'Eboue ile ilgileniyoruz' açıklamasında bulunmuştu. Terim'in yardımcıları Şaş, Davala ve kulübünün tercümanlarından Mert Çetin, Senegalli oyuncuyla Florya'da bir araya geldiler. Ümit Davala ve Hasan Şaş bu görüşmeyi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurdu.

Davala, gerçekleştirilen görüşmede çeklien fotoğrafı paylaşarak altına "Eski dostumuzla buluşma...#emmanueleboue" iletisini paylaştı. Hasas Şaş da aynı fotoğrafın altına "Yemekteyiz" notunu düşerek Eboue ile bir araya geldiklerini belirttiler.

Galatasaray’ın eski yıldızı Eboue: Otobüste yatıyorum, çamaşırlarımı elde yıkıyorum

Galatasaray eski yıldızı Eboue için harekete geçti

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle Argivit Tetrazinc Ageflor Kapsul Betamega Tablet kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım