Posta'dan Arda Turan'a: Futbol yok, aşk çok!

"Siz hiç arkadaşınızın eski aşkıyla aşk yaşadınız mı?"

Yıldırz futbolcu Arda Turan, Aslıhan Doğan'dan ayrılmasından sonra Ünlü manken Özge Ulusoy'la çıkmaya başladığı iddia edildi.

Posta'dan Çiğdem Satık'ın haberine göre; Aşkın dini, dili, ırkı, yaşı, milliyeti yoktur'' derler. Arkadaşının aşkıyla aşk yaşamak da buna dahil olabilir mi sizce? Ya da siz hiç arkadaşınızın eski aşkıyla aşk yaşadınız mı? Magazin dünyasına şöyle bir baktık. Yakın arkadaşının eski sevgilisiyle birlikte olan ünlü o kadar çok ki! Konu aşk olunca akan sular duruyor gerçekten. 

Posta'nın haberine göre; Barcelonalı futbolcu Arda Turan 2.5 yıldır aşk yaşadığı Aslıhan Doğan’dan 4 gün önce ayrıldı. Hiç vakit kaybetmeden kendisine yeni bir sevgili buldu.

Manken Özge Ulusoy ile aşk yaşamaya başladı. Sevgililer 23 Eylül Cumartesi gecesi Cihangir’deki gece kulübü Hazine’de eğlenirken yakınlaştı. Daha sonra Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’a gittiler. Kulüpten sabaha karşı el ele çıktılar.

Özge Ulusoy da, Hacı Sabancı’dan 3.5 ay önce ayrılmıştı. Sürpriz aşkın ardından ilginç bir tesadüf ortaya çıktı!

İş ortağı

Özge Ulusoy 2013-2014 arasında bir alışveriş sitesinin sahibi Hakan Baş ile aşk yaşadı. Hakan Baş’ın ortağı ise Arda Turan. İkili hâlâ sıkı dost.

Arda Turan ne zaman İstanbul’a gelse birlikte eğlenmeye çıkıyorlar. Ancak Arda Turan ile Hakan Baş’ın bu durumdan rahatsız olmadığı kesin.

Arda Turan ve ortağı Hakan Baş

Özge Ulusoy ise yeni başlayan ilişkisi hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

 

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım