Putin, Nurmagomedov'u tebrik etti
“Provoke edildiğimizde kıyamet kopabilir, ama kontrollü olmak daha iyi”

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, UFC hafif sıklet unvan maçında Conor McGregor’u mağlup ederek şampiyonluğunu koruyan Dağıstanlı dövüşçü Khabib Nurmagomedov’u tebrik etti. Nurmagodemov ve babasıyla Ulyanovsk kentinde bir araya gelen Putin, Nurmagodemov’un şampiyonluğunu kutlarken maçın ardından çıkan olaylarla ilgili de yorumlarda bulundu.

Nurmagomedov’un kafesten atlayarak McGregor’un ekibine saldırması hakkında ‘benzer bir durumda herkesin aynı şeyi yapabileceğini’ ifade eden Putin, “Dışarıdan saldırıya uğradığımızda sadece sen değil hepimiz aynı şekilde kafesten atlardık. Kıyamet kopardı. Ama o aşamaya gelmemek daha iyi" dedi.

Nurmagomedov görüşmeden sonra sosyal medya hesabı Instagram hesabından yaptığı açıklamada Putin'e tebriğinden dolayı teşekkür etti. Nurmagomedov "Sıcak karşılamanız ve tebrikleriniz için teşekkürler Vladimir Vladimiroviç. Zaferimin çok uluslu ülkemizi bu kadar sevindirmesinden büyük memnuniyet duyuyorum. Bu hepimizin zaferi" ifadelerini kullandı.


Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım