Sahaya silahla giren PAOK Başkanı'ndan açıklama
Yunanistan Süper Lig'inde lider AEK ve iki puan arkasındaki takipçisi PAOK arasında oynanan karşılaşmada ofsayt kararı verilen golden sonra olaylar çıkmış ve PAOK Başkanı Ivan Savvidis sahaya belinde silahla girmişti. Çok konuşulan bu olayın ardından Yunanistan'da ligler askıya alınmıştı. Başkan Savvidis çıkan olayların ardından ilk kez konuştu.
Yunanistan Süper Lig'inde lider AEK ve iki puan arkasındaki takipçisi PAOK arasında oynanan karşılaşmada ofsayt kararı verilen golden sonra olaylar çıkmış ve PAOK Başkanı Ivan Savvidis sahaya belinde silahla girmişti. Çok konuşulan bu olayın ardından Yunanistan'da ligler askıya alınmıştı. Başkan Savvidis çıkan olayların ardından ilk kez konuştu. Savvidis Tüm PAOK taraftarlarından ve futbol camiasından özür diledi ve "Yaşananlardan dolayı çok üzgünüm. Sahaya bu şekilde girmemin doğru olmadığını biliyorum." dedi. PAOK Başkanı "Yaptığım şey kabul edilebilir değil. Duygusal davranışım yüzünden olumsuz olaylar yaşandı. Kimseyi tehdit etmedim." ifadelerini kullandı. Yunanistan'da futbol maçları askıya alındı Gol iptal oldu başkan belinde silahla sahaya indi: Sen ölüsün!

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım