Şarkıcı Akalın'ın Hatay acısı dinmiyor: Bana ulaşamadıkları yalan... Kocama ulaşsaydınız

Erdoğan'la birlikte Hatay'daki sınır birliklerini ziyareti eden ünlüler arasında yer almayan Demet Akalın'dan yeni bir açıklama daha geldi. Akalın, "Beni arayıp ulaşamadıklarını söylüyorlar. Kesinlikle böyle bir şey yok" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Hatay'da Mehmetçik'i ziyaret eden ünlü isimler arasında yer almayan isimlerden Demet Akalın, sitemini sosyal medya hesabından dile getirmişti.  

"BANA ULAŞAN OLMADI"

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanan Demet Akalın, "Beni arayan kimse olmadı. Hadi arayıp ulaşamadınız. Kocama ulaşsaydınız. Benim bütün işlerimle o ilgileniyor. Bu konuyla alakalı bana ulaşan olmadı" dedi.  SEDA VE HANDE VAR DİYE Mİ GİTMEDİ? Arasının açık olduğu Hande Yener ve Seda Sayan'la aynı uçağa binmek istemediği için bu organizasyona katılmadığı iddialarını da yalanlayan Akalın, "Ne münasebet. Benim davam ayrıdır. Burada vatan, millet davası söz konusu. Ayşe olsun Fatma olsun o uçağa binilir" ifadelerini kullandı.

Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım