Şehit cenazesinde Erdoğan'a hakaretten tutuklandı
Suriye'nin Afrin kentinde yürütülen 'Zeytin Dalı Harekatı'nda YPG'lilerin tanka düzenlediği saldırıda şehit olan 5 askerden Teğmen Muhammed Cihangir Çubukçu'nun, Şanlıurfa'daki cenaze töreninde, şehidin naaşına ve AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddia edilen 1 kişi tutuklandı.
Suriye'nin Afrin kenti kırsalındaki Şeyh Horoz bölgesinde YPG'lilerin tanka düzenlediği saldırıda şehit olan tankçı Teğmen Muhammed Cihangir Çubukçu için Şanlıurfa'da Ulu Cami'de düzenlenen töreninin ardından omuzlara alınarak, götürülen şehidin naaşına ve AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 1 kişi, Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen ve adı açıklanmayan şüpheli, 'Şehide ve Cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine konuldu.

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım