Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten aşk pozu

Sürpriz bir evlilik ile magazin basınan bomba gibi süşen Seren Serengil ve Yaşar İpek çiftinden tatilde aşk pozu.

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde nikah masasına oturarak evlenen Seren Serengil ile Yaşar İpek'in Instagram'dan paylaştıkları aşk pozu sosyal medyaya damgasını vurdu. Serengil'in o paylaşımı 38 binin üzerinde beğeni aldı. Bir tekne kiralayıp koy koy gezen ve tatil yapan Seren Serengil ve Yaşar İpek, tatil fotoğraflarını sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

"KOCAM"

Seren Serengil, geçtiğimiz gün, Instagram hesabından Yaşar İpek'le olan ve Magazin D tarafından çekilmiş bir fotoğraf paylaştı. Seren Serengil'in 'Kocam' notuyla paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten aşk pozu - Magazin haberleri Çiftin bu pozu sosyal medyada 'Aşk pozu' olarak yorumlandı. 

SÜRPRİZ ŞEKİLDE EVLENMİŞTİ

Seren Serengil, bir süredir birlikte olduğu Yaşar İpek ile 8 Haziran'da evleneceğini açıklamıştı. Çift, çıktıkları Fransa tatilinde, sürpriz yaparak nikah masasına oturmuştu.

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım