Talat Bulut'tan Şevval Sam'a yanıt: Zekan yoksa zaten gereksiz varlıksın
Şevval Sam, rol arkadaşı Talat Bulut'a "Gereksiz varlık" demişti

Oyuncu Talat Bulut,  kendisine "Gereksiz varlık" diyen rol arkadaşı Şevval Sam'a "Oyunculuk kendini yeni yeteneklere zorlamaktır bunun için de zeka gerekiyor. Zekan yoksa zaten gereksiz varlıksındır" sözleriyle yanıt verdi. 

Oyuncu Şevval Sam, tacizle suçlanan ancak savcılığın hakkında takipsizlik kararı verdiği rol arkadaşı Talat Bulut'a önceki gün “Yasak Elma” dizinin setinde düzenlenen sürpriz doğum günü kutlamasında “Dileğim gereksiz varlıklardan kurtulmak!” demişti.

Şevval Sam'ın bu göndermesine Talat Bulut'tan cevap geldi. Bulut, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Arşiv yapmak ne kadar güzel bir şey. Saatli Maarif Takvimi' nin 11 Kasım 1973 yılına ait bir yaprağı var elimde. Günün sözü şöyle: Yokluk içinde geldiği yeri marifet zannedip sevinme gereksiz yere de gerinme sonra seni bir şey zannederler. Gerekli ve gereksiz varlıklar üzerine bir kaç şey söylenmiş başkalarına iftira atmaya geldim bu benim özüm diyorsan gereksiz varlıksındır. Yine başkalarının üzerinden prim yaprak kendine becerikliyim diyorsan, sen zaten bu sundur değişmezsin, gereksiz varlıksındır. Oyunculuk kendini yeni yeteneklere zorlamaktır bunun için de zeka gerekiyor. Zekan yoksa zaten gereksiz varlıksındır. Ben de bu dünyaya insan olmaya geldin diyorsan çok gerekli varlıksındır. Böyle düşünenler için haftanın iyi geçmesini diliyorum. Hepinize sevgiler."


Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım