Tedesco: Terimle tanışmak için sabırsızlanıyorum
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Schalke 04'ün teknik direktörü Domenico Tedesco, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Domenico Tedesco'nun açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde: "Naldo'nun eksikliğini tabii ki hissedeceğiz ama tecrübe eksiğini kapatabiliriz. Takımın tamamına güvenimiz tam."

"Takımda birçok genç oyuncu var ama iyi hazırlandık. Yarın burada gürültülü bir ortam olacak. Belki çoğu oyuncum buna alışkın değil ama dün gürültülü bir ortamda antrenman yaptık. Takımımızı mümkün olduğu kadar bu yeni atmosfere hazırlamaya çalışıyoruz."

"Fatih Terim büyük bir teknik direktör. Sadece Galatasaray'la başardıklarından dolayı değil. Ben aynı zamanda İtalyan asıllı ve Fiorentina taraftarıyım. O dönemde teknik direktörlük yaparken Grande olarak tanımlanıyordu. Ben de kendisine o gözle baktım."

"Yarın kendisiyle tanışmak ve el sıkışmak benim için büyük ayrıcalık olacak. O anı heyecanla beklediğimi söyleyebilirim."

" Galatasaray'ı 3 haftadır takip ediyoruz. Yakından takip ettiğimiz Garry Rodrigues gibi bir oyuncuları var. Sol kanatta tempo yapabilen, iyi bir oyuncu. Eren Derdiyok'un Bundesliga tecrübesi var, oradan biliyoruz. Belhanda da bizde oynamıştı."

" Galatasaray'a bireysel olarak baktığımızda çok dikkat etmemiz gereken oyuncuları olduğunun farkındayız."

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım