Türkiye'de ilk kez 'zombi hapı' kullanan bir kişi görüntülendi
Yerde acı çektiği gözlemlenen genç, polis ekipleri tarafından kelepçelenerek hastaneye kaldırıldı

Kullananı çılgınlık derecesinde saldırganlaştıran 'flakka' adlı sentetik uyuşturucunun etkisi Türkiye'de ilk kez görüntülendi.

Mersin Sanayi Sitesi'nde bir gencin, sentetik uyuşturucunun etkisine maruz kaldığı anlar bir amatör kamera tarafından çekildi.

TIKLAYIN - İspanya'dan Türkiye'ye gelen kargodan kullananı 'yamyamlaştıran' flakka çıktı!

Akşam gazetesinden Sinan Turp'un haberine göre, çevredekilerin ihbar etmesiyle olay yerine polis ve ambulans ekipleri sevk edildi. Uyuştucu kullanan gencin, nasıl bir tepki vereceğini bilemeyen ekipler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Yerde acı çektiği gözlemlenen genç, polis ekipleri tarafından kendine ve çevredekilere zarar vermemesi için kelepçe takılarak hastaneye kaldırıldı.

Dünyada hızla yayılan ve bağımlıyı zombiye çevirdiği söylenen 'flakka' isimli sentetik uyuşturu, geçen hafta Gümrük ve Ticaret Bakanlığı gümrük muhafaza ekipleri tarafından Uluslararası Posta İşleme Merkezi'ne gelen bir kargoyla İstanbul'da ilk kez yakalanmıştı.


Video: 


Etiketler

İLGİLİ HABERLER


Müzik Dinle kamera kilama film ekipman kilama Haber Güncel Haber Spor Saç Ekimi hair transplant Prp Kaş Ekimi Spor haberleri Çikolata Maskesi Kurumsal Yazılım